سوالات متداول کاربران پینا

 • پینا چیست؟

  «پینا» سرویس اتصال مشتریان مشتاق به فروشندگانی است که پیشنهاد ویژه‌ای برای ارائه دارند. پیشنهادات فروشندگان می‌تواند از جنس تخفیف یا ارائه خدمات یا کالاهای تشویقی باشد.

 • چگونه ثبت‌نام کنم؟

  تنها کافیست اپلیکیشن پینا را از آدرس PinaOffer.com/dl دریافت و شماره خود را در آن وارد کنید سپس از طرف ما به شما یک کد پیامک می‌شود، با وارد کردن آن کد و انتخاب رمز عبور دلخواهتان ثبت‌نام شما تکمیل می‌شود و در کمتر از ۵ دقیقه شما هم عضوی از خانواده بزرگ پینا شده‌اید.

 • می‌خواهم از تخفیف‌های پینا استفاده کنم، چه کار کنم؟

  با استفاده از اپلیکیشین پینا می‌توانید مراکز متعدد و گوناگون را جستجو و تخفیف‌های این مراکز را مشاهده کرده و با خرید اشتراک پینا از این پیشنهادها استفاده کنید.

 • من اشتراک پینا تهیه کرده‌ام و می‌خواهم از پیشنهادات یک مرکز استفاده کنم، چه کار کنم؟

  در اپلیکیشن پینا شما یک کد پذیرش دارید. پس از رفتن به مرکز مورد نظرتان در زمان مراجعه به صندوق برای پرداخت صورت حساب، کد پذیرش خود را به فروشنده اعلام کنید. فروشنده کد شما را در سیستم خود وارد یا QR کد نمایش داده شده بر روی گوشی شما را اسکن می‌کند و پس از تایید توسط سیستم، پذیرش با موفقیت رخ می‌دهد و می‌توانید مبلغ نهایی را با احتساب تخفیف تعیین شده پرداخت کنید.

 • پس از خرید بسته اشتراک پینا تا چند روز مهلت استفاده از پیشنهادات را دارم؟

  شما پس از خریداری اشتراک پینا هر زمانی که مایل باشید می‌توانید اشتراکتان را فعال کنید. هر اشتراک یک مهلت استفاده‌ دارد که روی اشتراکی که خریداری می‌کنید مهلت استفاده قید شده است و این مهلت از زمان فعال‌سازی محاسبه می‌شود.

 • هزینه خرید اشتراک پینا چقدر است؟

  هزینه اشتراک پینا بر اساس شهر و مهلت استفاده از اشتراک متغیر است. مبلغ قابل پرداخت هر اشتراک روی اشتراکی که تهیه می‌کنید نوشته شده است.

 • چه استفاده‌هایی می‌توان از اشتراک پینا کرد؟

  با خرید بسته اشتراک پینا می‌ةوانید از تمام پیشنهادات پینا مرتبط به شهری که انتخاب کرده‌اید به صورت نامحدود استفاده کنید. بسته‌های اشتراک پینا برای تمام اعضای خانواده قابل استفاده و فعال‌سازی است.

 • هر اشتراک پینا مخصوص چند نفر است؟

  اشتراک پینا هیچ محدودیتی روی تعداد افراد استفاده کننده ندارد و می‌توانید به صورت نامحدود با دیگران به اشتراک بگذارید.

 • می‌خواهم نظراتم را درمورد یک پذیرنده با دیگران به اشتراک بگذارم، چه کار کنم؟

  پایین صفحه هر پذیرنده می‌توانید نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را به آدرس hi@pinaoffer.com ایمیل کنید. نظرات شما در ارائه خدمات بهتر ما به شما بسیار تاثیرگذار است پس نظراتتان را از ما دریغ نکنید.

 • روش پرداخت الکترونیک چقدر ایمن است؟

  برای پرداخت هزینه اشتراک پینا شما به سایت بانک منتقل می‌شوید تا اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید پس تمام اطلاعات شما تنها با بانک اشتراک گذاشته می‌شود و ما هیچ کدام از اطلاعات حساس شما را دریافت یا نگهداری نمی‌کنیم.