سوالات متداول پذیرندگان پینا

پیش از پیوستن به پینا

 • پینا چیست؟

  «پینا» سرویس اتصال مشتریان مشتاق به فروشندگانی‌ست که پیشنهاد ویژه‌ای برای ارائه دارند. پیشنهادات فروشندگان می‌تواند از جنس تخفیف یا ارائه خدمات یا کالاهای تشویقی باشد. کاربران پینا می‌توانند از طریق دانلود اپلیکیشن ویژه مشتریان، پذیرندگانی که پیشنهادات ویژه‌ای جهت ارائه دارند را روی نقشه مشاهده کرده، برنامه زمانی پیشنهادها آنان را دیده و کد پویای مختص خود را دریافت کنند. مشتریان در زمان مراجعه به محل پذیرش فروشندگان کافی است کد پویای خود را ارائه داده و بسته به برنامه زمانی پیشنهادات فروشنده، پیشنهاد آن لحظه را دریافت کنند.

 • چگونه عضوی از پذیرندگان پینا باشم؟

  برای اینکه بتوانید عضوی از خانواده پذیرندگان پینا باشید می‌توانید به لینک https://pinaoffer.com/merchants مراجعه کنید و فرم موجود در صفحه را پر کنید. همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و پس از اخذ اطلاعات تکمیلی مرکزتان شما جزو خانواده بزرگ پذیرندگان پینا می‌شوید و پیشنهادی که تعریف کرده‌اید وارد اپلیکیشن پینا می‌شود.

 • آیا لازم است مبلغی بابت مشتریانی که از سمت پینا به مرکز من مراجعه می‌کنند به شما پرداخت کنم؟

  خیر، پینا هیچ مبلغی بابت مشتریانی که از طرف ما به مرکز پذیرش شما می‌آیند دریافت نمی‌کند. ثبت‌نام در پینا برای پذیرندگان کاملا رایگان است و پذیرندگان با رقابت در بخش پیشنهادات می‌توانند مشتریان بیشتری جذب کنند.

پس از ثبت پذیرندگی

 • اپلیکیشن مخصوص پذیرندگان پینا را از کجا دریافت کنم؟

  برای نصب اپلیکیشن پینا به آدرس https://pinaoffer.com/app بروید و اپ را نصب کنید.

 • می‌خواهم پیشنهادی که گذاشته‌ام را تغییر بدهم، چه کار کنم؟

  مشتریان با استفاده از اپلیکیشین پینا می‌توانند شما را پیدا کرده و پیشنهاد‌های ویژه شما را مشاهده کنند و از این پیشنهادهای ویژه استفاده کنند. در اصل پینا بستری‌ست تا کسب و کار شما را به مشتریان معرفی کند و به بیشتر دیده شدن کار شما کمک می‌کند.

 • زمانی که مشتری از سمت پینا به من مراجعه می‌کند چه کاری باید انجام دهم؟

  زمانی که مشتری برای پرداخت صورت حساب به صندوق مراجعه می‌کند، یک کد پذیرش همراه با یک QR کد اعلام می‌کند. شما می‌توانید QR کد را توسط اپلیکیشن اسکن کرده و یا کد پذیرش را به صورت دستی در قسمت پذیرش مشتری وارد کنید. با تایید مشتری از طرف سیستم پیشنهادی را که خودتان در ابتدا تعیین کرده‌اید مشاهده می‌کنید و می‌توانید مبلغ فاکتور را با احتساب تخفیف ذکر شده از مشتری دریافت کنید.

 • پینا چگونه باعث افزایش فروش من می‌شود؟

  مشتریان با استفاده از اپلیکیشین پینا می‌توانند شما را پیدا کرده و پیشنهاد‌های ویژه شما را مشاهده کنند و از این پیشنهادهای ویژه استفاده کنند. در اصل پینا بستری‌ست تا کسب و کار شما را به مشتریان معرفی کند و به بیشتر دیده شدن کار شما کمک می‌کند.

 • محدودیت تعدادی چیست؟

  شما می‌توانید برای استفادهٔ کاربران پینا از پیشنهادتان محدودیت تعدادی مشخص کنید، به عنوان مثال: هر کاربر پینا بتواند در هر ماه فقط یک بار از پیشنهاد شما استفاده کند.