با اینکه شنا کردن در تمام سواحل کیش با لباس مخصوص شنا برای آقایان بلامانع است؛ با این وجود چند سالی است که سازمان گردشگری کیش اقدام به احداث ساحل اختصاصی آقایان نموده است.  «پلاژ آقایان کیش» در شمال شرقی جزیره با مساحتی در حدود ۱۰۰۰۰ متر‌مربع واقع شده است و علاوه بر پلاژ، دارای ۳ زمین والیبال ساحلی، قایق‌های کانو و تورینگ، اتاق ماساژ، زمین فوتبال ساحلی، بوفه، زمین هندبال ساحلی و نمازخانه است. امکان استفاده از ساحل تخصصی آقایان در دو فصل بهار و تابستان میسر است. پلاژ آقایان کیش در همان چهار ماه نخست افتتاح ۳۵هزار و ۳۸۶ نفر بازدید داشت. وجود امکانات مختلف در این مجموعه باعث جذب مسافران به پلاژ شده است.

وجود یک فضای دنج به آقایان این امکان را می‌دهد که در محیطی زیبا و در کنار ساحل نیلگون ساعت‌ها آفتاب بگیرند. ساحل پلاژ مکان دنج و مناسبی برای شنا کردن است. قسمت‌های مختلف ساحل اعماق متفاوتی دارند و شما می‌توانید با توجه به میزان مهارت‌تان در شنا در هر بخشی به شنا بپردازید. البته تعداد زیادی غریق نجات در تمام قسمت‌های ساحل وجود دارند که وظیفه آن‌ها برقراری امنیت جانی مسافران و کیشوندان در استفاده از ساحل پلاژ است. پلاژ آقایان به واسطه امکانات استاندارد تفریحی و همچنین زمین والیبال ساحلی استانداردی که دارد هر ساله میزبان رقابتهای جهانی در این رشته ورزشی است.

وجود حمام اختصاصی با آب شیرین و سرویس‌های بهداشتی تمیز و متعدد، نمازخانه، بوفه خوراکی، وسایل بازی برای کودکان و تجهیزات کمک‌های اولیه از جمله این امکانات است. همچنین در این مکان امکان اجاره تیوب نیز وجود دارد. همچنین کمد لباس اختصاصی برای هر فرد وجود دارد که می‌توانید لباس‌های خود را درون آن قرار داده و کلید را همراه‌تان داشته باشید. از طرفی دیگر صندوق امانات مجموعه آماده دریافت اشیا قیمتی از جمله تلفن همراه و طلاهای شما است. بهتر است وسیله های قیمتی خود را به این قسمت تحویل دهید تا خیالتان راحت باشد.

علاوه بر وجود غریق نجات در این مجموعه مربیان شنا با‌تجربه‌ای وجود دارند که می‌توانند به صورت خصوصی یا گروهی به شما شنا کردن یا غواصی را آموزش بدهند.

ساعت کار پلاژ در حالت عادی از  ساعت ۹ صبح تا ۱۷ عصر است. مجموعه پلاژ آقایان کیش پارکینگ ندارد  در صورتی که می‌خواهید خانوادگی به پلاژ بانوان و آقایان مراجعه کنید می‌توانید اتومبیل‌تان را به پارکینگ پلاژ بانوان تحویل دهید. خوب است بدانید که فاصله پلاژ آقایان کیش تا پلاژ بانوان ۱۰ دقیقه است.

تفریحات جانبی پلاژ آقایان کیش

در نزدیکی پلاژ آقایان کیش کنار ساحل نقره‌فام و دریای زلال خلیج‌فارس تفریحات هیجان‌انگیز دیگری هم موجود است که می‌توانید پس از لذت بردن از شنا در دریای زیبای خلیج‌فارس به آنها سر بزنید و از آن تفریحات با قیمتی مناسب و تخفیفی ویژه بهره‌مند شوید برای این کار کافیست اپلیکیشن پینا را نصب کنید و مراکز پذیرنده نزدیک به پلاژ آقایان را جستجو نمایید.

در ادامه تعدادی از مراکز پذیرنده نزدیک به پلاژ آقایان را که پینا با تخفیفی ویژه در اختیار شما قرار داده است را معرفی می‌کنیم:

کافه طهرون

تخفیف ویژه کافه طهرون کیش
کافه طهرون کیش

«کافه طهرون» با ظرفیت ۲۰۰ نفر، کافه‌ای ساحلی در نوار شرقی جزیره‌ کیش نزدیک به پارک کیبل اسکی است و منظره‌ زیبای دریا یکی از ویژگی‌های جذاب این کافه محسوب می‌شود، به خصوص در فصل پاییز با انتخاب میزهایی که در فضای بیرونی کافه قرار دارند می‌توانید از هوای دلچسب این فصل و منظره‌ زیبای دریا لذت ببرید.

از دیگر ویژگی‌های این کافه می‌توان به موزیک زنده دو روز در هفته از صبحانه تا شام همراه با دی‌جی اشاره کرد.

منوی کافه شامل نوشیدنی‌های گرم و سرد و میان وعده، صبحانه، ناهار، شام و انواع سالاد است.

کافه رستوران لاپی اِترا

تخفیف ویژه کافه لاپی اترا کیش
کافه لاپی اترا کیش

برای گذراندن وقت در کنار دوستان و یا تماشای یک بازی مهم فوتبال، هیچ کجا بهتر از یک کافه‌ی دنج نیست. «کافه رستوران لاپی اترا» با محیطی صمیمی و دکوراسیونی مدرن و زیبا در کنار منوی کاملی از انواع نوشیدنی و غذا این امکان را برای شما فراهم کرده تا ساعاتی را با آرامش در کنار خانواده یا دوستان گذرانده و از غذا و نوشیدنی‌تان در کنار بازی‌ها و سرگرمی‌هایی که کافه برایتان آماده کرده لذت ببرید.